Ryan white - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Závěsná svítidla Ryan white jsou vyrobena z kovu v matné černé barvě s plastovým satinovaným stínidlem. Se závitem G9. Svítidla se dodávají bez žárovek. Skvěle se budou vyjímat v moderních interiérech. Jsou vhodným prvkem do obývacích pokojů, kuchyní i jídelen. |
|
| Barva | matná bílá / satén |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | G9 |
| Typ žárovky | LED |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-15629W-1 detail výrobku
| Výkon | 1x4 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 120 mm |
Sklad dodavatel 31 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
560 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 700 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 700 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-15629W-3 detail výrobku
| Výkon | 3x4 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 240 mm |
Sklad dodavatel 2 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 504 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 880 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 880 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-15629W-4 detail výrobku
| Výkon | 4x4 W |
| Délka | 760 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 1200 mm |
Sklad dodavatel 13 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 008 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 510 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 510 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-15629W-5 detail výrobku
| Výkon | 5x4 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 340 mm |
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 208 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 760 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 760 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
