Jayden LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní stropní svítidla vyrobená z plastu v barvě broušený antracit, z kovu v barvě broušená šedá a z akrylu v bílé barvě. Svítí teplou bílou barvou, což v interiéru působí příjemným dojmem. |
|
| Barva | antracit - tmavě šedá / šedá / bílá |
| Materiál | plast / hliník / akryl (plast) |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48032-24 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, ø:320mm, V:55mm, včetně LED 24W 230V, zdroj 2100lm, výstup 710lm, 3000K. detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 320 mm |
| Světelný tok | 710 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
792 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-48032-40 Stropní svítidlo, kov antracit broušený, šedý kov broušený, akryl bílý, ø:480mm, V:52mm, včetně LED 40W 230V, zdroj 3700lm, výstup 1100lm, 3000K. detail výrobku
| Výkon | LED 40 W |
| Hloubka | 52 mm |
| Průměr | 480 mm |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-48034-18 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:440x290x55mm, včetně LED 18W 230V, zdroj 1740lm, výstup 1000lm, 3000K. detail výrobku
| Výkon | LED 18 W |
| Délka | 440 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
910 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 137 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 137 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-48034-40 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:630x350x70mm, včetně LED 40W 230V, zdroj 3800lm, výstup 2000lm, 3000K. detail výrobku
| Výkon | LED 40 W |
| Délka | 630 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 571 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 964 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 964 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. GL-48034-50 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:730x350x70mm, včetně LED 50W 230V, zdroj 4700lm, výstup 2300lm, 3000K. detail výrobku
| Výkon | LED 50 W |
| Délka | 730 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 2300 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 018 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 523 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 523 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
