Jayden LED 3 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní stropní svítidla Jayden LED jsou vyrobena z kovu v matné černé barvě, z MDF v tmavohnědé broušené barvě, z broušeného kovu v champagne barvě a z bílého akrylu. Svítí teplou bílou barvou, což navozuje v interiéru příjemnou atmosféru. Skvěle se hodí do obývacích pokojů, ale i chodeb, předsíní a ložnic. |
|
| Barva | hnědá / šampaň / bílá |
| Materiál | kov / plast / MDF |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48034A-18 detail výrobku
| Výkon | LED 18 W |
| Délka | 440 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 44 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 249 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 249 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-48034A-40 detail výrobku
| Výkon | LED 40 W |
| Délka | 630 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 3800 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 39 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 467 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 834 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 834 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-48034A-50 detail výrobku
| Výkon | LED 50 W |
| Délka | 730 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 4700 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 24 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 952 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 440 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 440 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
