Jayden SQ LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní stropní svítidla vyrobená z plastu v imitaci dřeva, z kovu v barvě matná černá a z akrylu v bílé barvě. Svítí teplou bílou barvou, což v interiéru působí příjemným dojmem. |
|
| Barva | hnědá / matná černá / bílá |
| Materiál | plast / kov / akryl (plast) |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48033-24 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:320x320x55mm, včetně LED 24W 230V, zdroj 2200lm, výstup 680lm, 3000K. detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Světelný tok | 2200 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
792 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-48033-40 Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, Dx?xV:480x480x52mm, včetně LED 40W 230V, zdroj 3700lm, výstup 840lm, 3000K. detail výrobku
| Výkon | LED 40 W |
| Délka | 480 mm |
| Šířka | 480 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 3700 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
