Stropní a nástěnná

Velmi dobrá svítivost

AQUA LED

od 999 Kč
Vhodné do koupelny, chodbu, obvaci pokoj

Elsa IP44

od 859 Kč
dálkový ovladač - stmívání, nastavení bílé

Metal 60 RC LED

od 2 952 Kč
dálkový ovladač - stmívání, nastavení bílé

Metal 40 RC LED

od 2 152 Kč

Stropní a nástěnná svítidla, přisazené svítidla

Perfektní svítidla, mnoha stylů, vhodné do každé místnosti. Díky obrovské nabídce si zde vybere každý - od levných stropnic až po dražší designové stropí svítidla. Ty nejběžnější a nejprodávanější stropnice máme skladem. Dnešní trend je mít stropnice, kde ovládáte intenzitu světla pomocí ovladače či aplikace

Stropní svítidla patří mezi nejpoužívanější osvětlení. Tuto kategorii bychom mohli pojmenovat i jako svítidla na strop a stěnu, neboť se zde zaměřujeme na tzv. stropnice. Svěšené svítidla najdete v moderních svítidlech či lustrech.
Pokud máte  např. betonový, keramický strop a potřebujete určitou podchodnou výšku, pak stropnice jsou ideální řešení. Prakticky každý pokoj může být osazen vhodným přisazeným stropním svítidlem.

Do chodeb , zádveří, WC volíme jednoduché, tvarově čisté stropnice.
Stejně tak do koupelen. Zde ale musíme mít na paměti nutnost ochrany proti vodě, tzv. IP
(min. je IP21).
Jako neutrální se pak jeví např. stropní svítidla z opálového skla, kde můžeme měnit žárovky např. LED žárovky. Nebo dáme přednost LED stropnímu svítidlu (zde je integrovaný led panel) s 5-ti letou zárukou řady FUEVA  nebo LUNAR

V dětských pokojích se poslední dobou staly velmi oblíbené cenově dostupné přisazené stropní svítidla Ocean nebo NED- LCL636 s efektem hvězdiček - oboje na dálkové ovládání.

Do ložnic pak vybíráme do sady s noční či nástěnnou lampičkou. Zde mohu doporučit stropní svítidla od firmy Eglo  - stropnice Pasteri s textilní clonou.