Jayden LED 4 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Jayden LED 4 je sada stropních svítidel vyrobených z kovu, plastu a plastových křišťálů. V interiéru působí elegantním dojmem. Svítidla se dodávají včetně dálkového ovladače, kterým lze svítidlo pohodlně ovládat. Mají funkci nastavení svícení na 3000-6500K, funkci paměti posledního nastavení, fixaci barev, časovač a noční světlo. |
|
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000-6500 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Včetně dálkového ovladače | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48042-40A detail výrobku
| Barva | černá / antracit - tmavě šedá / čirá |
| Výkon | LED 40 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 9 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-48042-60A detail výrobku
| Barva | černá / antracit - tmavě šedá / čirá |
| Výkon | LED 60 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 550 mm |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 24 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 416 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 020 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 020 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-48042-40W detail výrobku
| Barva | bílá / šedá / čirá |
| Výkon | LED 40 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 41 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-48042-60W detail výrobku
| Barva | bílá / šedá / čirá |
| Výkon | LED 60 W |
| Hloubka | 60 mm |
| Průměr | 550 mm |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 27 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 416 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 020 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 020 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. GL-48042-40G detail výrobku
| Barva | zlatá / šedá / čirá |
| Výkon | LED 40 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 760 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 200 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 200 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. GL-48042-60G detail výrobku
| Barva | zlatá / šedá / čirá |
| Výkon | LED 60 W |
| Hloubka | 60 mm |
| Průměr | 550 mm |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
2 544 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 180 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 180 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
