Jayden LED 5 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Jayden LED 5 je sada stropních svítidel vyrobených z kovu, plastu a plastových křišťálů. V interiéru působí elegantním dojmem. Svítidla lze stmívat pomocí nástěnného vypínače. Mají funkci nastavení svícení na 3000/4000/6500K, funkci paměti posledního nastavení a fixaci barev. |
|
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000/4000/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48042-12A detail výrobku
| Barva | černá / antracit - tmavě šedá / čirá |
| Výkon | LED 12 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Světelný tok | 470 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 42 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
560 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 700 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 700 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-48042-24A detail výrobku
| Barva | černá / antracit - tmavě šedá / čirá |
| Výkon | LED 24 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Světelný tok | 920 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 42 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
968 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 210 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 210 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-48042-12W detail výrobku
| Barva | bílá / šedá / čirá |
| Výkon | LED 12 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Světelný tok | 470 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 42 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
560 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 700 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 700 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-48042-24W detail výrobku
| Barva | bílá / šedá / čirá |
| Výkon | LED 24 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Světelný tok | 920 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
968 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 210 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 210 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. GL-48042-12G detail výrobku
| Barva | zlatá / černá / čirá |
| Výkon | LED 12 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Světelný tok | 470 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. GL-48042-24G detail výrobku
| Barva | zlatá / černá / čirá |
| Výkon | LED 24 W |
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Světelný tok | 920 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 380 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
