Jayden LED 2 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní stropní svítidla Jayden LED jsou vyrobena z kovu v matné černé barvě, z MDF v tmavohnědé broušené barvě, z broušeného kovu v champagne barvě a z opálového akrylové skla. Svítí teplou bílou barvou, což navozuje v interiéru příjemnou atmosféru. Skvěle se hodí do obývacích pokojů, ale i chodeb, předsíní a ložnic. |
|
| Barva | hnědá / šampaň / opál |
| Materiál | kov / plast / MDF |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 24 W |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48032A-24 detail výrobku
| Hloubka | 55 mm |
| Průměr | 320 mm |
| Světelný tok | 710 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 43 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
880 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 100 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-48033A-24 detail výrobku
| Délka | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Světelný tok | 680 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
880 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 100 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
