Jayden R LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní stropní svítidla vyrobená z plastu v imitaci dřeva, z kovu v barvě matná černá a z akrylu v bílé barvě. Svítí teplou bílou barvou, což v interiéru působí příjemným dojmem. |
|
| Barva | hnědá / matná černá / bílá |
| Materiál | plast / kov / akryl (plast) |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48038-18 Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, Dx?xV:440x290x52mm, včetně LED 18W 230V, zdroj 1740lm, výstup 1000lm, 3000K detail výrobku
| Výkon | LED 18 W |
| Délka | 440 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Hloubka | 52 mm |
| Světelný tok | 1740 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 6 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 064 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 330 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 330 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-48038-40 Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, Dx?xV:630x350x70mm, 2 stínítka: Ø:35cm a 29cm, včetně LED 40W 230V, zdroj 3800lm, výstup 2000lm, 3000K detail výrobku
| Výkon | LED 40 W |
| Délka | 630 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 3800 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 9 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 784 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 230 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 230 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-48038-50 Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, Dx?xV:730x350x70mm, 3 stínítka: ø:1x35cm, 2x24cm, včetně LED 50W 230V, zdroj 4700lm, výstup 2300lm, 3000K detail výrobku
| Výkon | LED 50 W |
| Délka | 730 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 4700 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 37 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 026 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 532 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 532 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
