Kirina LED matt chrome - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stropní svítidla Kirina LED matt chrome jsou vyrobena z plastu v kombinaci barev matný nikl a matný chrom s plastovým stínidlem v čiré barvě s imitací plastových křišťálů. Svítí neutrální bílou barvou. Jsou vhodná do všech moderních interiérů. |
|
| Barva | matný chrom / matný nikl / čirá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67346-6 detail výrobku
| Výkon | LED 6 W |
| Délka | 342 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Hloubka | 56 mm |
| Světelný tok | 620 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
352 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 440 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 440 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-67346-12 detail výrobku
| Výkon | LED 12 W |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Hloubka | 84 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
544 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 680 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-67346-24 detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Světelný tok | 1840 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 380 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
