Kirina black - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Závěsné svítidlo Kirina black je vyrobeno z kovu v matné černé barvě, černého plastu a plastového stínidla v bílé barvě. Svítí teplou bílou barvou. Jsou vhodná do všech moderních interiérů, skvěle se budou vyjímat v obývacích pokojích, ale i kuchyních a jídelnách. |
|
| Barva | matná černá / bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. GL-67342-24H detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 440 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 800 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 800 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
