Kirina LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stropní svítidla Kirina jsou vyrobena z kovu a plastu v matné černé barvě s bílým plastovým stínidlem. Svítí teplou bílou barvou, což v interiéru navozuje příjemnou atmosféru. LED zdroj je zabudovaný a není možné ho měnit. Skvěle se hodí do moderních interiérů, jsou vhodná do obývacích pokojů, kuchyní, ložnic i předsíní. |
|
| Barva | matná / bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67342-6 detail výrobku
| Výkon | LED 6 W |
| Délka | 342 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Hloubka | 56 mm |
| Světelný tok | 540 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
296 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 370 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 370 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-67342-12 detail výrobku
| Výkon | LED 12 W |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Hloubka | 84 mm |
| Světelný tok | 860 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
440 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 550 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-67342-24 detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Světelný tok | 1470 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
888 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 110 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 110 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-67342-24D detail výrobku
| Výkon | LED 24 W |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 288 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 610 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
