Dakari I LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Dakari I jsou hranatá stropní LED svítidla vyrobená z kovu, hliníku, MDF a plastu. Skvěle se hodí do moderních inteiérů. LED zdroj je zabudovaný a není možné ho měnit. Svítí teplou bílou barvou. |
|
| Materiál | MDF / kov / plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67357D detail výrobku
| Barva | matná černá / hnědá / bílá |
| Výkon | LED 20 W |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 166 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
958 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 197 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 197 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-67357D1 detail výrobku
| Barva | matná černá / hnědá / bílá |
| Výkon | LED 30 W |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 86 mm |
| Světelný tok | 1430 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 14 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 888 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 360 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 360 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-67358D detail výrobku
| Barva | matná černá / hnědá / bílá |
| Výkon | LED 30 W |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 210 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Světelný tok | 1540 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 21 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 704 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 130 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 130 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-67208-40N detail výrobku
| Barva | matná černá / hnědá / bílá |
| Výkon | LED 40 W |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 97 mm |
| Světelný tok | 1920 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 936 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 420 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 420 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
