Dakari I LED R - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Dakari I LED R jsou kulatá stropní LED svítidla vyrobená z kovu, hliníku, ABS a plastu. Skvěle se hodí do moderních inteiérů. LED zdroj je zabudovaný a není možné ho měnit. Svítí teplou bílou barvou. |
|
| Barva | matná černá / hnědá / bílá |
| Materiál | překližka / kov / plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67356D detail výrobku
| Výkon | LED 12 W |
| Hloubka | 51 mm |
| Průměr | 205 mm |
| Světelný tok | 490 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
768 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 960 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 960 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-67356D2 detail výrobku
| Výkon | LED 30 W |
| Délka | 440 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 1080 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 584 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 980 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 980 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-67356D1 detail výrobku
| Výkon | LED 40 W |
| Délka | 580 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 1370 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 46 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 168 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 710 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 710 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
