Jeffry LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Chytrá stropní LED svítidla Jeffry jsou vyrobena z kovu a plastu. Dodávají se včetně dálkového ovladače, kterým lze svítidla stmívat, mají funkci paměti posledního nastavení, fixaci barev, časovač a noční světlo. LED zdroj je zabudovaný a není možné ho měnit. Tato moderní svítidla se hodí do obývacích pokojů, kde si pomocí dálkového ovladače můžete také nastavit teplotu svícení na 3000K-6500K a navodit si tak příjemnou atmosféru v interiéru. |
|
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000-6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 875 mm |
| Šířka | 325 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Včetně dálkového ovladače | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67359-40 detail výrobku
| Barva | matná černá / bílá / imitace dřeva |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 072 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 590 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-67359-40A detail výrobku
| Barva | matná černá / antracit - tmavě šedá / šampaň |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 072 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 590 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
