GL-15629W-3 - Ryan white
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Závěsná svítidla Ryan white jsou vyrobena z kovu v matné černé barvě s plastovým satinovaným stínidlem. Se závitem G9. Svítidla se dodávají bez žárovek. Skvěle se budou vyjímat v moderních interiérech. Jsou vhodným prvkem do obývacích pokojů, kuchyní i jídelen. |
|
| Barva | matná bílá / satén |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | G9 |
| Typ žárovky | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x4 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 240 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 504 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 880 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 880 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
