Run L - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stolní lampička a stojací lampa Run L mají základnu vyrobenou z kovu v imitaci dřeva a stínidlo je vyrobeno z křišťálu v kouřové barvě. Křišťál K5. Svítidla se dodávají bez žárovek. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | černá / kouřová / hnědá |
| Materiál | kov / křišťál |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. GL-50220146 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Výkon | 1x40 W |
| Délka | 150 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 400 mm |
Sklad dodavatel 39 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
904 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 130 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 130 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-40220146 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 350 mm |
Sklad dodavatel 21 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
3 056 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 820 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 820 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
