Run 2 - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stropní svítidla Run 2 mají základnu vyrobenou z kovu v imitaci dřeva a stínidlo je vyrobeno z křišťálu v kouřové barvě. Křišťál K5. Svítidla se dodávají bez žárovek. |
|
| Barva | černá / kouřová / hnědá |
| Materiál | kov / křišťál |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. GL-80040146 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hloubka | 150 mm |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
536 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 670 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 670 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-80040246 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Výkon | 2x40 W |
| Délka | 330 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 056 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 320 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 320 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-60220346 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 250 mm |
| Průměr | 350 mm |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 736 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 420 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 420 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-80040446 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Výkon | 4x40 W |
| Délka | 640 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
2 032 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 540 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 540 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
