Run - Kuchyňská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Závěsná svítidla Run mají základnu vyrobenou z kovu v imitaci dřeva, textilní černý kabel a stínidlo je vyrobeno z křišťálu v kouřové barvě. Křišťál K5. Svítidla se závitem E27 se dodávají bez žárovek. |
|
| Barva | černá / kouřová |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. GL-30220146 detail výrobku
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 135 mm |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
952 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 190 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-30229146 detail výrobku
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 350 mm |
Sklad dodavatel 48 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 256 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 820 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 820 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-30229346 detail výrobku
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 350 mm |
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 920 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 650 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 650 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
