Naxis - Křišťálová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní křišťálová svítidla vyrobená z kovu v matné černé barvě a ze skleněných křišťálků v kouřové barvě. Výborně se hodí do obývacích pokojů, kuchyní, jídelen, ale i do ložnic či předsíní. |
|
| Barva | matná černá / kouřová |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. GL-15695D Stropní svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, ø:400mm, V:330mm, bez žárovek 3xE27,max. 40W 230V detail výrobku
| Výška | 330 mm |
| Průměr | 400 mm |
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 608 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-15695H Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, ø:400mm, V:1200mm, bez žárovek 3xE27,max. 40W 230V detail výrobku
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 400 mm |
Sklad dodavatel 38 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 848 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 560 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 560 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
