Brighton LED 2 - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní kancelářská lampa k praktickému svícení při práci u počítače. Je vyrobená z plastu v černé barvě s bílým plastovým stínidlem a z koženky. Má dotykový spínač a stmívač. Plynulá regulace svícení, možnost nastavení teploty barvy svícení na 2700K/6500K/4000K. |
|
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Barva | černá / bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700/6500/4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 280 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 500 mm |
| Světelný tok | 143 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. GL-58439SA detail výrobku
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
576 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 720 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 720 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
