Katrina chrome LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní křišťálová svítidla vyrobená z kovu v chromové barvě a čirých a kouřových křišťálů K9. Svítidlo se závitem G9 se dodává včetně LED žárovek, které svítí příjemnou teplou bílou barvou. |
|
| Barva | chrom-lesklý / čirá / kouřová |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | G9 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Včetně zdroje | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-64135DC detail výrobku
| Výkon | LED 4x3,5 W |
| Výška | 250 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Světelný tok | 4x350 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 960 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 450 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 450 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-64135D1C detail výrobku
| Výkon | LED 6x3,5 W |
| Výška | 325 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 6x350 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 39 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
3 872 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 840 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 840 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. GL-64135H1C detail výrobku
| Výkon | LED 8x3,5 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 8x350 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 49 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
3 368 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 210 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 210 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. GL-64135H2C detail výrobku
| Výkon | LED 9x3,5 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 9x350 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 16 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
7 104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 880 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 880 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. GL-64135H4C detail výrobku
| Výkon | LED 12x3,5 W |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Světelný tok | 12x350 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 9 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
6 584 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 230 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 230 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. GL-64135WC detail výrobku
| Výkon | LED 6x3,5 W |
| Hloubka | 225 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 6x350 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 960 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 450 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 450 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
