GL-64135H2C - Katrina chrome LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Moderní křišťálová svítidla vyrobená z kovu v chromové barvě a čirých a kouřových křišťálů K9. Svítidlo se závitem G9 se dodává včetně LED žárovek, které svítí příjemnou teplou bílou barvou. |
|
| Barva | chrom-lesklý / čirá / kouřová |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | G9 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 9x3,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 9x350 lm |
| Včetně zdroje | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 16 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
7 104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 880 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 880 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
