Katrina G+CH - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní křišťálová svítidla vyrobená z kovu a křišťálů K9. Svítidlo se závitem G9 se dodává včetně LED žárovek, které svítí příjemnou teplou bílou barvou. |
|
| S vypínačem | |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | G9 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 8x3,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 650 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Světelný tok | 8x350 lm |
| Včetně zdroje | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-64135T detail výrobku
| Barva | zlatá / čirá |
| Hloubka | 22 mm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 19 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
3 040 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 800 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 800 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-64135TC detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / čirá / kouřová |
| Hloubka | 22 mm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
3 368 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 210 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 210 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
