GL-15629W-5 - Ryan white
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Závěsná svítidla Ryan white jsou vyrobena z kovu v matné černé barvě s plastovým satinovaným stínidlem. Se závitem G9. Svítidla se dodávají bez žárovek. Skvěle se budou vyjímat v moderních interiérech. Jsou vhodným prvkem do obývacích pokojů, kuchyní i jídelen. |
|
| Barva | matná bílá / satén |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | G9 |
| Typ žárovky | LED |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5x4 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 340 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
2 208 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 760 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 760 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
