Dálkové ovládání Slim Magnetic Track - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405754 detail výrobku
| Dálkové ovládání Slim Magnetic Track je pokročilé ovládací zařízení, které umožňuje plné ovládání svítidel v systému. Umožňuje zapínat a vypínat světlo, nastavovat intenzitu, měnit teplotu barev v rozmezí 3000-6000 K a ovládat několik světelných zón současně. Díky intuitivnímu uspořádání tlačítek se dálkové ovládání snadno používá a integrace s technologií Tuya zajišťuje moderní a pohodlné řízení osvětlení v každém interiéru. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,17 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,18 kg |
| VÝŠKA (mm) | 13 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 150 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 200 |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| HMOTNOST BALENÍ | 36 kg |
| Hloubka (mm) | 38 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| MATERIÁL | Plastové |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 0 |
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
345 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 383 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 383 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
