Slim Magnetic Track White 23cm 10W LED Tuya CCT - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405643 detail výrobku
| Bílá verze lineárního svítidla Slim Magnetic Track o délce 23 cm je ideální pro minimalistické, světlé interiéry. Je vybaveno 10W zdrojem LED a světelným tokem 1000 lm, takže nabízí efektivní a příjemné světlo. Technologie Tuya CCT umožňuje plynulé nastavení barevné teploty v rozmezí 3000K až 6000K, takže světlo lze přizpůsobit pro práci i odpočinek. Magnetická montáž zajišťuje rychlou instalaci a rozložení osvětlení lze kdykoli snadno upravit, takže systém je mimořádně flexibilní. | |
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,16 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1000lm |
| POWER | 10W LED |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| ŠÍŘKA (mm) | 230 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 24 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 25.5 |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| HMOTNOST BALENÍ | 6 kg |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BLACK |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
334 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 371 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 371 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
