Slim Magnetic Track Black Straight Rail Connector - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405700 detail výrobku
| Přímá spojka v černé barvě byla navržena pro spojení dvou úseků kolejí Slim Magnetic Track do jedné linie. To umožňuje estetické a bezpečné prodloužení instalace při zachování integrity 24V napájení. To je klíčový prvek při vytváření rozsáhlých osvětlovacích systémů v moderních obytných a komerčních interiérech. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 1,5 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 150 |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 46 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
122 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 136 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 136 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
