Slim Magnetic Track Black 9W LED Tuya CCT Spot - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405664 detail výrobku
| Černý reflektor Slim Magnetic Track s 9W LED a světelným tokem 530 lm je profesionální nástroj pro směrové osvětlení. Díky úzkému úhlu vyzařování 24° lze světlo přesně nasměrovat na požadované místo a zvýraznit tak nejdůležitější prvky aranžmá. Nastavení barevné teploty v rozmezí 3000-6000 K (Tuya CCT) umožňuje plné přizpůsobení. Magnetická montáž vám dává svobodu kdykoli systém nakonfigurovat. | |
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,23 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,31 kg |
| VÝŠKA (mm) | 112 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| ÚHEL SVĚTLA | 24° |
| Hloubka balení (cm) | 28.5 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 40 |
| Hloubka (mm) | 44 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 44 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 530lm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 55.8 |
| HMOTNOST BALENÍ | 9,2 kg |
| POWER | 9W LED |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BÍLÁ |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
504 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 560 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 560 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
