Slim Magnetic Track Bílý konektor T-track - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405715 detail výrobku
| Bílý konektor T Slim Magnetic Track plní stejnou funkci jako černá verze, ale nabízí světlejší provedení, které se hodí do minimalistických světlých interiérů. Umožňuje vedení kolejnic ve třech směrech, čímž zvyšuje flexibilitu systému a umožňuje plnější osvětlení prostoru. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,6 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30 |
| Hloubka (mm) | 36 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 46 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
149 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 165 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 165 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
