Napájecí zdroj pro MAGNETIC TRACK 200W 48V SLIM - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-389194 detail výrobku
| Napájecí zdroj pro MAGNETIC TRACK 200W 48V SLIM určený pro kolejnicový systém MAGNETIC TRACK. Napájecí zdroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a vytvářejí stabilní a spolehlivý produkt. Můžete si být jisti, že vám dlouho vydrží, a jste chráněni naší zárukou. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,34 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,37 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 0 |
| POWER | 200W |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 22 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 304 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 34.9 |
| VÝŠKA (mm) | 44 mm |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| MATERIÁL | kov |
Sklad dodavatel 68 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 215 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 350 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 350 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
