Slim Magnetic Track Black Rail Connector L - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405706 detail výrobku
| Černý kolejnicový konektor ve tvaru písmene L umožňuje změnit směr instalace o 90°. Je obzvláště užitečný v rohových prostorech, kde světlo musí kopírovat uspořádání místnosti. Jeho robustní konstrukce a plná kompatibilita se systémem zaručují spolehlivé používání. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 1,5 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 150 |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 36 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 36 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
122 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 136 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 136 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
