Slim Magnetic Track Cornerboard Black Bottom L - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405694 detail výrobku
| Černý roh ve tvaru písmene L je součástí, která umožňuje estetické a funkční vedení magnetické dráhy Slim do rohů místností. Díky preciznímu provedení a kompatibilitě s celou řadou zachovává kontinuitu napájení a stabilitu instalace. Toto řešení je ideální pro výstavní prostory, kanceláře nebo showroomy, kde je vyžadováno flexibilní přizpůsobení osvětlení architektonickému uspořádání. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,07 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| ŠÍŘKA (mm) | 26 mm |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 70 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 118 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 118 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
