Magnetická kolejnice Slim Surface Rail Black 200 cm - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405688 detail výrobku
| 200 cm dlouhá černá kolejnice pro povrchovou montáž je řešením pro větší a náročnější instalace Slim Magnetic Track. Umožňuje montáž více svítidel na jeden úsek, poskytuje stabilní napájení a jednoduchou povrchovou montáž. Díky své délce je vhodná zejména pro prostorné obývací pokoje, otevřené kanceláře nebo výstavní prostory. Elegantní černá povrchová úprava dodává instalaci charakter a podtrhuje moderní loftový styl interiéru. Díky magnetickému systému lze polohu svítidel kdykoli změnit, aniž by došlo k zásahu do samotné lišty. Lišta se dodává včetně zástrček. | |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,58 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,5 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,6 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| ŠÍŘKA (mm) | 2000 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodavatel 43 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
526 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 584 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 584 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
