Slim Magnetic Track White pendant 6W LED Tuya CCT - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405679 detail výrobku
| Bílé závěsné svítidlo Slim Magnetic Track ve tvaru štíhlé trubice je kombinací minimalistického designu a pokročilé technologie LED. Světelný zdroj o výkonu 6 W generuje světelný tok 400 lm, což v kombinaci s úzkým úhlem osvětlení 24° umožňuje přesné osvětlení vybrané zóny - například stolu, kuchyňského ostrůvku nebo recepce. Funkce Tuya CCT umožňuje plynule nastavit barvu světla od 3000K do 6000K, což vám dává plnou kontrolu nad atmosférou interiéru - od teplé a náladové až po chladnou a dynamickou. Díky magnetickému montážnímu systému lze svítidlo snadno přemisťovat a konfigurovat v rámci lišty, což zvyšuje flexibilitu celé instalace. Jedná se o řešení, které bude dobře fungovat jak v domácím prostředí, tak v komerčních prostorách. | |
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,25 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,33 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 12,5 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| ÚHEL SVĚTLA | 24° |
| VÝŠKA (mm) | 300 mm |
| Hloubka (mm) | 30 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 30 mm |
| Hloubka balení (cm) | 33 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝSTUP SVĚTLA | 400Lm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 46 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 46.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| POWER | 6W LED |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BLACK |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
520 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 578 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 578 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
