Bílý dvojitý konektor Slim Magnetic Track s dlouhým kabelem - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-405733 detail výrobku
| Bílá dvojitá spojka s dlouhým kabelem pro systém Slim Magnetic Track poskytuje estetické a bezpečné připojení kolejnice tam, kde je vyžadována větší flexibilita při vedení. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 1,1 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 23 mm |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
170 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 189 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 189 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
