Mil-405754 - Dálkové ovládání Slim Magnetic Track
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,17 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,18 kg |
| VÝŠKA (mm) | 13 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 150 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 200 |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| HMOTNOST BALENÍ | 36 kg |
| Hloubka (mm) | 38 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| MATERIÁL | Plastové |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 0 |
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
345 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 383 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 383 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
