Mil-405727 - Bílý dvojitý konektor Slim Magnetic Track s krátkým kabelem
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 2,1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 200 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 23 mm |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 177 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 177 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
