Mil-405697 - Slim Magnetic Track Rohová jednotka Bílé dno L
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,07 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| ŠÍŘKA (mm) | 26 mm |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30 |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 118 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 118 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
