Mil-405688 - Magnetická kolejnice Slim Surface Rail Black 200 cm
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,58 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,5 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,6 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| ŠÍŘKA (mm) | 2000 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Sklad dodavatel 43 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
526 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 584 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 584 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
