Mil-389233 - Napájecí zdroj pro MAGNETIC TRACK 150W 48V SLIM
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,29 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,31 kg |
| POWER | 150W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2.7 |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 22 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 234 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 26.8 |
| VÝŠKA (mm) | 44 mm |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| MATERIÁL | kov |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 146 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 273 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 273 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
