Pau-94645 - ULine příslušenství Trafo 150VA bílá 230/48V 33mm - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| Výkon | 150 W |
| Délka | 60 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 33 mm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 592 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 095 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 095 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
