ULine LED spot Lightbar 18,5W 650x29mm 3000K černá - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94613 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 18,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 29 mm |
| Světelný tok | 1025 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 18,5W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 128 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
