ULine pás Cone startovací sada 5m 12W černá - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94632 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 14 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 5000 mm |
| Výška | 90 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Světelný tok | 560 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 179 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 814 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 814 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
