ULine pás 10m Dacron textilní s mědí černá - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94619 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | měď |
| Výkon | 150 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 10000 mm |
| Šířka | 21 mm |
| Výška | 2.8 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Kolekce | ULine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 722 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 582 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 582 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
