ULine příslušenství napájení 47x26mm černá - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94625 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 150 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 47 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| Kolekce | ULine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
353 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
