ULine LED spot Ronde 7W 85mm 3000K černá - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94617 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 110 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Světelný tok | 405 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Úhel vyklopení | 45° |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 128 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
