ULine příslušenství 3-krokový-stmívač max. 200W 48V 80x35mm bílá - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94644 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 200 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 35 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 21.5 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 50000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 200W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
575 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 756 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 756 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
