ULine příslušenství instalační sada 230/48V max. 60W černá - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94628 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / hliník |
| Výkon | 60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 40 mm |
| Průměr | 250 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | II |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 478 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 261 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 261 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
