ULine pás 5m Dacron textilní s mědí oranžová - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94620 detail výrobku
| Barva | oranžová |
| Materiál | měď |
| Výkon | 150 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 5000 mm |
| Šířka | 21 mm |
| Výška | 2.8 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Kolekce | ULine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 592 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 095 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 095 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
